Bu siteyi kullandığınız sürece kabul etmiş sayılacağınız kullanım şartları.

 1. egeyapidekorasyon.com'da yer alan tarafımızdan yada üyelerimiz tarafından üretilen her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan egeyapidekorasyon.com sorumlu tutulamaz. Site kullanıcısı bunu peşinen kabul eder.

 2. egeyapidekorasyon.com'da yer alan tarafımızdan yada üyelerimiz tarafından üretilen her türlü yazının ve görsel metaryalin kullanım hakkı egeyapidekorasyon.com'a aittir. Yazılı iznimiz olmadan kısmen de olsa kopyalanamaz ve başka bir sitede yer alamaz.

 3. egeyapidekorasyon.com'da yeralan ve üyeler tarafından üretilen her türlü yazı, resim ve malzemenin, 3. şahıslara karşı meydana gelebilecek telif hakkı gibi sorumluluklar üyenin kendisine aittir.

 4. egeyapidekorasyon.com'a gönderilen dökümanın yada yazıların egeyapidekorasyon.com'da yayınlanıp yayınlanmaması konusunda tek yetkili egeyapidekorasyon.com'dur.

 5. egeyapidekorasyon.com üzerinde bulunan herhangi bir yazının, resmin ve her türlü malzemenin ne zaman, nasıl, hangi formatla ve ne kadar süre yayınlanacağına egeyapidekorasyon.com karar verir.

 6. egeyapidekorasyon.com'da yayınlanan her türlü yazı ve görsel malzeme, haber verilmeksizin ve sebep belirtilmeksizin kaldırılabilir ve/veya içerikleri kısmen veya tamamen değiştirilebilir.

 7. egeyapidekorasyon.com'da yayınlanan ilanlardan dolayı, üyelerin ve egeyapidekorasyon.com dışındaki üçüncü kişi veya kişilerin zarar görmesi durumunda sorumluluğu ilan sahiplerine ait olmak şartı dahilinde, egeyapidekorasyon.com bu konuda eğer ihtilaf Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ise Türk Ceza Kanunu, diğer ülke sınırları dahilinde ise uluslararası hukuk kuralları esas alınarak yasal her türlü girişimde bulunabilir.

 8. egeyapidekorasyon.com herhangi bir anda hiçbir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin veya tüm üyelerin, üyeliğini iptal etme, komple hizmete son verme ve/veya hizmetin şeklini değiştirme hakkına sahiptir.

 9. Hizmette meydana gelebilecek aksamalardan dolayı egeyapidekorasyon.com aleyhinde herhangi bir hukuki işlem başlatılamaz.

 10. egeyapidekorasyon.com'un hizmetini kullanarak yapılacak gayri kanuni ve gayri ahlaki işlemler konusunda egeyapidekorasyon.com her türlü bilgiyi yasal merciilere vermekte serbesttir. Gerek yapılan işlemlerden, gerekse yasal merciilere bilgi vermekten sorumlu tutulamaz.

 11. Türk Ceza Kanunu'nun Bilişim Suçları başlığı altında düzenlediği; Bilgisayar programını ele geçirme, çoğaltma, sistemi ve verileri tahrip etme, delil tahrifi; konularında ilgili kanun hükümleri uygulanacaktır.

 12. egeyapidekorasyon.com'u kullananlar yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uymak zorundadır.

www.egeyapikatalogu.com - © Tüm Hakları Saklıdır. Web portalı içeriği yazılı iznimiz olmadan, kısmen yada tamamen kopyalanamaz, dijital ortamda çoğaltılamaz.